Makyaj

Isana Young Blemish Balm BB Krem

ISANA YOUNG BLEMİSH BALM BB CREAM 9 IN 1

Günlük makyajda benim gibi doğallıktan yana olanların sevebileceği Rossman’ın kendi markası Isana’nın BB kreminden bahsetmezsem olmazdı. Şahsen ben günlük makyajda fondöten ve pudradansa BB krem kullanmayı tercih ediyorum.

Dunkell (karanlık) ve hell (aydınlık) olmak üzere 2 renk tonu seçeneği sunan bu bb krem; sadece kapatıcı özelliği olmayan aynı zamanda yağlı ve lekeli cildi temizleyen, sivilce karşıtı olan ve güneşten 15 faktörle koruma sağlayan başka bir isveç çakımızdır 🙂 Vejeteryan olan bu ürün aynı zamanda cildinizin nemini dengeler, hızla emilir ve ciltte yağlı bir his bırakmaz. Sonucunda ise kızarıklığı azaltır ve kusurları da kapatır. Baz uyguladıktan sonra cildinize eşit miktarda abartmadan makyaj süngeri yardımıyla uygulayabilirsiniz. Gün boyu makyajınızda herhangi bir kusma ve yağlanma yaşamadığınız gibi cildinizdeki kızarıklıkları ve kusurları kapatan, antibakteriyel, sivilce karşıtı, nemlendiren, güneşten koruyan vejeteryan bir BB krem kullanmış oluyorsunuz.

No makeup için biçilmiş kaftan olan Rival De Loop’un göz farı bazı, Rival De Loop’un makyaj altı bazı ve Maybelline’in göz altı kapatıcısına bu ürünü de gönül rahatlığıyla ekleyebilirim 🙂

Henüz Yorum Yok
Önceki Yazı
13 Ağustos 2017
Sonraki Yazı
13 Ağustos 2017

Henüz Yorum Yok

Yanıt Yaz