Makyaj

Rival De Loop EyeShadow Base Göz Far Bazı

Riva De Loop Eye Shadow Base

Makyajınızın gün boyunca sabit kalmasını ve solmamasını istiyorsanız doğru göz bazını bulmalısınız, bulamazsanız far sürdükten bir süre sonra göz kapak çizgisinde far birikir, far uygulanmamışsa bile kapatıcı birikir, eyeliner dağılır falan filan.. Kendimden biliyorum sürekli kontrol etme ihtiyacı duyar ve düzeltmeye çalıştıkça daha çok bozardım 🙁 Baktım bu iş böyle olmayacak başladım far bazlarını denemeye ve en son Rival De Loop’un likit far bazında durdum.

Rival De Loop bir Alman markası olup genellikle Alman ürünleri satan Rossman’da rahatça bulabilirsiniz, en azından ben oradan alıyorum. Fiyatı da oldukça uygun olan bu bazı, göz kapağınıza fırça ile sürüp elinizle dağıtabilirsiniz. Yalnız dikkat edin her iki göze de eşit miktarda sürmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca her şeyin fazlası zararlı olduğu gibi bazın da fazlası var 🙂 Zira fazla sürüldüğünde toplanma yapabiliyor. Ortalama 5 dakika kadar bekledikten sonra makyajınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bazın renk tonu ise ne çok koyu ne çok açık tam kıvamında, çoğunlukla bazlar hafif turuncu rengine kaçarken bu bazda böyle bir durum söz konusu değil. Benim cildim karma-yağlı bir cilt olduğu için uyguladığım ürün de buna uygun olmalı. Çünkü uyguladığım ürün de yağlı bir ürün olursa istediğim sonucu elde edemem. Şükür ki Rival De Loop’un bazı yağlı değil 🙂 Ürün, göz kapağının rengini nötr hale getiriyor ve bu sayede de farın rengi değişmiyor.

Sonucunda ise makyajın (özellikle farın) renginin çökmesini engelleyerek dayanıklılığını arttırıp makyajınızı gün boyu koruyabiliyorsunuz. Kısacası bu ürün için küçük yardımcı ama büyük bir etki diyebilirim.

Henüz Yorum Yok
Sonraki Yazı
12 Ağustos 2017

Henüz Yorum Yok

Yanıt Yaz